У Павлограді п’яний 22-річний водій збив 5-річну дівчинку на переході. Чоловік за кермом авто наїхав на дитину, яка разом із мамою переходила дорогу нерегульованим пішохідним переходом.
Дівчинку з численними травмами госпіталізували. Наразі вона у тяжкому стані.
Водія затримали. Експертиза показала 1,25 проміле алкоголю в крові. Йому вже повідомили про підозру, вирішується питання щодо тримання під вартою.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely