https://cdn4.telesco.pe/file/6e253f9111.mp4?token=WVuJm6v2A0XgE2WflipDbtufHD21dNC7riM7c5sVIofqJi-CfhHGbqyqqXTs69MLGibsAkh2-tb4RkDk8m5vgfpa0oaZKrObfV3lPKG0noxGesSRbo6qJzDm_xupYqfIHFcdbOMeeJG01GHhtmPAneKo2HM3dSRbivZlMPP_C6heKuJgfQcBN8GfWzAkdfoPAq1vRscN6FJMRmBDj1rM2yfk8-PNmyCR2eJv-WwCn6TsXF4e35ib5gl27sZ4aHKUJRnX-bBL_tzhrVJwX3-mLzD5l150AETi2gCjOVam9ozAdJ1yDi4sU6afoHCol0E65CUKZkt5Wg4jeO-IOnBHIg

Поки більшість дніпрян здригається від звуків вибухів, вчора хтось вирішив запустити феєрверк.
Учора близько 21:30 у Новокодацькому районі невідомий влаштував піротехнічне шоу. На місце виїхала слідчо-оперативна група.
Зараз поліція встановлює любителя салютів. Після перевірки його діям дадуть правову оцінку.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely