СБУ вгатили по морському порту «кавказ», нафтобазі «ТЕС-термінал-1» та ППО ворога на Кримському мосту
Центр спецоперацій «Альфа» СБУ спільно з Силами безпілотних систем, ГУР та ССО влаштували фейєрверк в тилу у кацапів.
У соцмережах росіян вже скиглять, що внаслідок дій наших спецпризначенців, в тимчасово-окупованому Криму перестали продавати паливо на АЗС, не лише по безготівковому розрахунку, але й за готівку.
Схоже, росіяни образились, тому у низці областей України зараз тривога. Намагаються помститися своїми диринчалками, чи шо?
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely