росіяни знову вдарили по рятувальниках у Нікополі. Після обстрілу житлового сектору вогнеборці гасили пожежу в приватному будинку. У цей момент окупанти завдали повторного удару.
На щастя, рятувальники не постраждали. Проте пошкоджено пожежну автоцистерну.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely