Аграрії прифронтових регіонів отримали перші 40% компенсації за українську техніку
Міністерство економіки вперше виплатило підвищену компенсацію вартості української сільськогосподарської техніки для аграріїв із прифронтових областей. П’ять господарств із Донецької, Сумської, Миколаївської та Херсонської областей придбали вітчизняну техніку та обладнання на 7,9 млн грн, отримавши загалом 2,64 млн грн компенсації. До переліку закупівель увійшли сівалки, борони, обприскувачі, фронтальний навантажувач та інше обладнання українського виробництва.
Підвищена ставка компенсації у 40% діє з квітня 2026 року для агровиробників, у яких не менше 80% земель розташовані на територіях бойових дій. Для інших учасників програми зберігається компенсація на рівні 25%. Ініціатива є частиною державної політики «Зроблено в Україні» та покликана одночасно підтримати аграрний сектор у прифронтових громадах і стимулювати розвиток українського машинобудування.
Міністерство економіки вперше виплатило підвищену компенсацію вартості української сільськогосподарської техніки для аграріїв із прифронтових областей. П’ять господарств із Донецької, Сумської, Миколаївської та Херсонської областей придбали вітчизняну техніку та обладнання на 7,9 млн грн, отримавши загалом 2,64 млн грн компенсації. До переліку закупівель увійшли сівалки, борони, обприскувачі, фронтальний навантажувач та інше обладнання українського виробництва.
Підвищена ставка компенсації у 40% діє з квітня 2026 року для агровиробників, у яких не менше 80% земель розташовані на територіях бойових дій. Для інших учасників програми зберігається компенсація на рівні 25%. Ініціатива є частиною державної політики «Зроблено в Україні» та покликана одночасно підтримати аграрний сектор у прифронтових громадах і стимулювати розвиток українського машинобудування.
Written by
admin_dely
Актуально