Україна частково відновила експорт електроенергії — позитивний сигнал для економіки
6 березня Україна експортувала до Молдови 25 МВт·год електроенергії, водночас імпорт склав 25 786 МВт·год з інших країн. Тобто експорт поки що у понад 1000 разів менший за імпорт.
Фахівці пояснюють це зниженням споживання електроенергії та зростанням сонячної генерації, що дало змогу тимчасово відновити поставки за кордон.
Попри невеликі обсяги, сам факт експорту — позитивний сигнал для енергетики та економіки України, адже свідчить про поступову стабілізацію енергосистеми.

admin_dely

Written by

admin_dely