СБУ знешкодила агентів фсб у Дніпрі та Кривому Розі. Двоє зрадників діяли порізно, але працювали на одного куратора.
Дніпрянин — ухилянт, який з вікна своєї квартири спостерігав за маршрутами наших мобільних вогневих груп.
Колаборант з Кривого Рогу — працівник металургійного комбінату, який у позаробочий час обʼїжджав місто та відстежував пересування українських військ.
Обох покидьків фсб завербувала через прокремлівські телеграм-чати. Тепер замість «легких грошей» на фігурантів чекає СІЗО без права застави та довічне ув’язнення з повною конфіскацією майна
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely