Понад 700 В: дуже ВИСОКУ напругу зафіксували на Оболоні.

Ліпше тимчасово вимкнути електроприлади з розеток, щоб уникнути їх пошкодження.


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely