
Понад 700 В: дуже ВИСОКУ напругу зафіксували на Оболоні.
Ліпше тимчасово вимкнути електроприлади з розеток, щоб уникнути їх пошкодження.
ㅤ
Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
Written by
admin_dely
Актуально