No Image

Україна планує цього року залучити близько 5 млрд євро від міжнародних партнерів для відновлення, захисту та модернізації енергетики, заявив Denys Shmyhal.
Також запропоновано створити новий формат координації з партнерами — «енергетичний Рамштайн», із політичним рівнем зустрічей, операційним секретаріатом та системою контролю результатів.
Критики ж наголошують: при дефіциті енергосектору в мільярди євро державі варто зосередити максимум ресурсів саме на енергетиці, а не на соціальних чи інших витратах.

admin_dely

Written by

admin_dely