У Запоріжжі військові у СЗЧ зі зброєю напали на патрульних. Близько 06:30 патрульні приїхали на виклик про побиття та спробу грабежу. Один із підозрюваних почав агресивно поводитися, дістав пістолет, перезарядив його й пішов у бік поліцейського.
Правоохоронець відійшов в укриття та відкрив вогонь — пролунало два постріли. Один нападник утік, інший намагався застосувати газовий балончик і чинив опір — його затримали.
Згодом неподалік знайшли тіло одного з нападників. Він виявився військовослужбовцем, який самовільно залишив частину. Його спільник також перебуває у статусі СЗЧ.
Обставини стрілянини розслідують.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely