No Image

Трамп вважає передчасним говорити про “перемогу” у війні проти Ірану.

“Я просто кажу, що вони дуже поруйновані. Думаю, ми їм завдали значної шкоди. Якби ми пішли зараз, їм би знадобилось 10 років чи більше, щоб відновитись – але я ще не оголошую цього”, – додав президент США. 
Він не відповів на запитання про те, чи розглядає наземну операцію в Ірані для досягнення своїх цілей

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely