У Дія тестують нову послугу: українці зможуть зафіксувати втрату роботи через війну, щоб у майбутньому отримати репарації від Росії.
Сервіс дозволить подати заяву тим, хто втратив роботу або дохід після 24 лютого 2022 року. Це стосується найманих працівників, ФОПів, самозайнятих, людей на цивільно-правових договорах і навіть тих, хто працював неофіційно або за усними домовленостями.
Усі дані передаватимуть до Міжнародний реєстр збитків для України — саме на основі цих заяв у майбутньому можуть нараховувати компенсації.
Зараз триває бета-тестування послуги, після якого сервіс планують відкрити для всіх українців.
Фактично це перший крок, щоб зафіксувати економічні втрати людей від війни і використати їх для майбутніх виплат.
Сервіс дозволить подати заяву тим, хто втратив роботу або дохід після 24 лютого 2022 року. Це стосується найманих працівників, ФОПів, самозайнятих, людей на цивільно-правових договорах і навіть тих, хто працював неофіційно або за усними домовленостями.
Усі дані передаватимуть до Міжнародний реєстр збитків для України — саме на основі цих заяв у майбутньому можуть нараховувати компенсації.
Зараз триває бета-тестування послуги, після якого сервіс планують відкрити для всіх українців.
Фактично це перший крок, щоб зафіксувати економічні втрати людей від війни і використати їх для майбутніх виплат.
Written by
admin_dely
Актуально