У Кам’янському викрили схему розтрати 1,3 млн грн на закупівлі електроенергії.
У 2023 році держпідприємство з теплопостачання уклало з приватною компанією договір на постачання електроенергії більш ніж на 20 млн грн. Згодом посадовці підписали додаткові угоди та підвищили ціну більш ніж на 30%.
Про підозру повідомили гендиректору держпідприємства та заступнику директора приватної фірми. Їм інкримінують привласнення коштів в особливо великих розмірах.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely