
https://cdn4.telesco.pe/file/6d5c2d3007.mp4?token=axbpDFMqGcBFgqqSMILjv26dnU4Ekhh7F1hUZvhRtfrvZQ8Ys_wCB_NeLLLTPlqBdxi7tfE9DPVPPtyagwIG6SA4tMRqGmgipFWsSehw4ufM16w3fqkPhfV9wFP5-nKoz2HF8IgXXygb7VPWvC3DHONiNbKtSLY3uWgZgkm2XQQDFznd218zm3pf98y5xQ6bY2hoCcFbau1wyGWqBbmeHcWgXduq5rn4Ax_0EaFvgfIwiMaxgB-upx3jlRizkUNE_VwbCMS0evHFRAAhQzldzvkETkJmRhZygVZlI_Qmgj0Wspm_ZtNmB7coMNGUXbm9JcCXchCnQCStj6TKzURjgA
В Оболонському районі Києва з’явиться новий міст: його зведуть у парку на вулиці Прирічній.
На вулиці Прирічній в Оболонському районі заплановано капітальний ремонт паркової зони, який включає будівництво пішохідного мосту. Роботи вартістю понад 65 млн грн фінансує «Київзеленбуд», а завершити їх планують у межах оновлення південно-західної частини парку.
Київ ІНФО | Надіслати новину