https://cdn4.telesco.pe/file/eecd40c4fd.mp4?token=MbD6tTKBZdOjsAjFYkOyohX5VW5eV0PEB-Co_YqHQWhIrwRLquN7St0COmxfgC-vmAQO6dd-STnG6izCrRb9FcTS0k60huu28LSLRq0BfWUiWZcaDiVimIrxbcxp8TAzDyhqpg9BTxiZqBC2mrXGlg0BENY0hslTbm-y88X6qnvSHEmw2cW1-tCfpTSm3b_46UvmUh93dB8AqHaMnx9RWBuAZIdQ0dSGMucLBCcvtiaNDPtdieWZhYsDSEh1cYT2YcG_JvhXZW5xcvxExGeF-3d92Hft3MlURU_Wn66vYyRDsBBrQ6PenlvSRNeTsryWFIKnfcIW7am1mR_dOGRlAw

#нампишуть На Бальзака 46 люди ПЕРЕКРИЛИ дорогу через платіжки за світло.

На плакатах вказано, що вони не будуть платити борг за світло


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely