Мешканець Дніпропетровщини обікрав пораненого військового на понад 100 тисяч гривень.
Це сталося у лікарні в Ужгороді — потерпілий і раніше судимий чоловік були сусідами по палаті. Вночі зловмисник взяв телефон військового і перевів на свій рахунок 111 тисяч гривень.
Після цього втік, але його швидко розшукали та затримали. Тепер йому світить до 8 років позбавлення волі.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely