Колишній спецпосланець президента США Кіт Келлог засудив відмову Сполучених Штатів підтримати резолюцію ООН про мир в Україні.

“ООН проголосувала за тривалий мир в Україні, а ми утрималися. Уявіть собі. Російська Федерація була проти цієї резолюції. Хіба чотири роки війни не достатньо? Хіба зникнення дітей, обстріл міст і вбивства невинних людей не достатньо? Це не бізнес-угода – це війна”, – написав він

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely