
На Дніпропетровщині двох чоловіків засудили до довічного ув’язнення за подвійне вбивство та підпал.
18 квітня 2022 року у Кам’янському вони жорстоко вбили подружжя: чоловіка — не менше 19 ударами ножа, жінку — зґвалтували та нанесли не менше 14 ударів, а потім підпалили будинок із тілами.
Один із засуджених частково визнав провину, інший — ні. До набрання вироком законної сили вони залишаються під вартою.
Підписатись Instagram
Надіслати новину
18 квітня 2022 року у Кам’янському вони жорстоко вбили подружжя: чоловіка — не менше 19 ударами ножа, жінку — зґвалтували та нанесли не менше 14 ударів, а потім підпалили будинок із тілами.
Один із засуджених частково визнав провину, інший — ні. До набрання вироком законної сили вони залишаються під вартою.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально