No Image

Ми все ще без тривоги, тому що у росіян зараз не виходить прорвати ешелони ППО. Хлопці дуже активно знищують БПЛА.

Табуни летіли в напрямку столиці ще з 10-ї ранку: уже понад 2 години наші титани стримують навалу на підступах до регіону.


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely