No Image

На Дніпропетровщині посадовиць судитимуть за махінації із землею на 3,5 млн грн. Їм світить від 2 до 5 років увʼязнення.
Голова та секретар селищної ради у 2021 році підписали рішення про передачу 29 земельних ділянок без необхідної кількості депутатів.
У результаті громада втратила понад 76 гектарів землі, збитки — більш як 3,5 млн грн.
Справу вже передали до суду. Обвинувачення — службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely