Дитина постраждала через ВИБУХ у сміттєвому баці на Київщини.

У Білій Церкві діти помітили, як горить сміттєвий бак та один із них вирішив загасити вогонь піском – у цей момент стався вибух. 11-річна дитина у лікарні.

На місці події працюють оперативні служби. Зараз встановлюють всі обставини.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely