
Дитина постраждала через ВИБУХ у сміттєвому баці на Київщини.
У Білій Церкві діти помітили, як горить сміттєвий бак та один із них вирішив загасити вогонь піском – у цей момент стався вибух. 11-річна дитина у лікарні.
На місці події працюють оперативні служби. Зараз встановлюють всі обставини.
Written by
admin_dely
Актуально