No Image

БЕЗ ВОДИ(!) зараз лівий берег столиці, а також Печерський, Голосіївський, Солом’янський і Святошинський райони у зв’язку зі знеструмленням об’єктів Київводоканалу

Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely