Зеленський заявив, що на Росію, який передає розвідувальну інформацію Ірану для його атак на американські та англійські бази на Близькому Сході, треба тиснути, а не знімати з неї санкції. 

“Знімаючи санкції з агресора, який щоденно заробляє гроші, передає відповідну інформацію щодо атак на американські, близькосхідні, англійські бази тощо. Так, хто кому допомагає? На агресора треба тиснути. А тут зняти санкції – це точно не тиск. Виходить так, чесно кажучи, дивно”, – сказав Зеленський

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely