Зауважте, що штрафні бали будуть за кожне (!) порушення ПДР, а права заберуть в разі набрання 15 балів.
При втраті права керування — потрібно буде повторно пройти навчання і скласти іспит.
ㅤ
Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
Written by
admin_dely
Актуально