Вишневе знову штурмують тітушки в масках. Це біля фори, вулиця Першотравнева, 7, Вишневе.

Конкретно на відер, це було вчора у 8 ранку. Але, сьогодні повторилася та сама ситуація: 6–8 осіб проти однієї людини, насильно посадили в автомобіль, при цьому погрожували та застосовували фізичне насильство.


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely