12 квартал потопає у смітті
За словами місцевих, відходи на Кореї не вивозять тижнями. Сморід такий, що з відкритим носом ходити неможливо. І найголовніше – тхне на весь район
Поруч дитячий майданчик, гратись на якому просто нестерпно. Але комунальникам чомусь по-цимбалах
Агов, Альбертич, не зарано для кавунового сезону?
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely