3 млн грн збитків під час закупівлі електроенергії – підозрюється колишній начальник відділу освіти виконкому райради м. Кривого Рогу
За даними слідства, у 2021 році підозрюваний уклав договори з приватним підприємством на постачання електроенергії для закладів освіти. 
Згодом ТОВ неодноразово ініціювало додаткові угоди з безпідставним підвищенням вартості електроенергії. Посадовець підписував ці угоди, не перевіряючи обґрунтованість підвищення цін, чим завдав бюджету збитків на суму понад 3 млн грн. 
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely