Жінка через тяжку хворобу не могла самостійно користуватися смартфоном, здійснювати покупки та сплачувати комунальні платежі та попросила про допомогу знайому.
Нахабна зловмисниця протягом декількох місяців мала доступ до банкінгу потерпілої та тринькала її кошти, як їй заманеться. Загалом привласнила більше 180К гривень.
За це горе-кіберкрадійка отримала підозру. Триває слідство.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально