
У 2022–2023 роках вона підписувала документи на закупівлю електроенергії для шкіл і садочків за завищеними цінами. В результаті місто переплатило майже три лями.
Колишній чиновниці повідомили про підозру у службовій недбалості. Їй загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально