У Дніпровському СІЗО накрили канал збуту наркотиків. Шестеро засуджених разом зі спільником «з волі» організували постачання та продаж метамфетаміну й канабісу серед ув’язнених.
Наркотики замовляли через телефон і Telegram, пакунки перекидали через паркан, а далі розповсюджували в камерах і під час прогулянок. Гроші переводили на підконтрольні картки.
Під час обшуків вилучили майже 4 кг канабісу, близько 320 г PVP, амфетамін, телефони та готівку. Орієнтовна вартість вилученого становить понад 1,2 млн грн.
Постачальника затримали. Справу розслідують за статтею про збут наркотиків у складі групи.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely