
Російські окупанти вранці поцілили по терміналу “Нової пошти” та продуктових складах у Луцьку – там вирують пожежі.
У “Новій пошті” зазначили, що термінал компанії знищено. Співробітники перебували в укриттях і не постраждали.
У “Новій пошті” зазначили, що термінал компанії знищено. Співробітники перебували в укриттях і не постраждали.
“Компанія компенсує втрату відправлень клієнтам. Найближчим часом ми зв’яжемося з вами та повідомимо деталі відшкодування.”, – підсумували в НП.
Written by
admin_dely
Актуально