
https://cdn4.telesco.pe/file/1a34ef37c9.mp4?token=LJr6_jvfGrgo9HHvEF90y7Io2mKAbumSBVYYKHUMII-FtSRvfhvnnucjCyduLLTi6ACbjWkiXiVSB2fssJQqoWt9PQpslN2OVSFK5g6mrDjpbtvq16js4wqPt9no8Jsl_aOmhK_7P4o5nnVpQzKOogu-aXVKTAoJpM67SlTc1V1iCL5lxMREeN5OE9bNPckgwZ2rJ3uj8CYcGBUz_Z9vnGIOilRqlgwz8jw8yv0s5Ber0xwmdqthPuVvAxreDxdI9qIjc4iYOKCKBiw19sUgk9Cgjervw9DCu5kqcE0hTyArofxsS0NHKmvBcJxH0kQnYDZyVJqtoAAXpxqLKT7iWQ
На Дніпропетровщині викрили схему розкрадання «Армії дронів» на 15 млн грн. З листопада 2024-го по березень 2026 року ділки привласнили 343 безпілотники. Схема охоплювала п’ять областей.
Серед підозрюваних — командир батареї ЗСУ та двоє цивільних. Дрони продавали через анонімні акаунти. «Товар» зберігали вдома та у поштових відділеннях
Кошти йшли на нерухомість, авто та ювелірку. Командир нажив активів на понад 10 млн грн, набагато більше за легальні доходи, частину майна оформили на родичів.
У ділків вилучили дрони DJI, квадрокоптери, авто Toyota та Mercedes, готівкою майже 1,5 млн грн і документи на нерухомість.
Фігурантам оголосили підозру за розкрадання військового майна та незаконне збагачення. Слідство триває.
Підписатись Instagram
Надіслати новину