У Дніпрі накрили мережу кол-центрів, де людей розводили на крипту. У схемі були задіяні десятки людей, власна «служба безпеки», закриті Telegram-канали, іноземні SIM-карти й навіть перевірки на поліграфі.
Одні втиралися в довіру та будували «романтичні» стосунки, інші прикидалися успішними трейдерами й переконували вкладати гроші у «вигідні» криптопроєкти. Жертв шукали не лише в Україні, а й у Казахстані та Литві.
За даними слідства, аферисти вкрали криптовалюти більш ніж на 2 мільйони доларів.
Затримали 8 людей — організаторів і головних «керівників» схеми. Під час обшуків у них знайшли понад 100 тисяч доларів готівкою, телефони, комп’ютери, криптогаманці, банківські картки, чорнову бухгалтерію та 10 преміальних авто.
Усім фігурантам повідомили про підозру. Їм світить до 12 років тюрми з конфіскацією майна.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely