У київських маршрутках запустили тест безготівкової оплати — валідатори з’явилися на маршруті №181, що прямує із Залізничного вокзалу до пл. Шевченка.

При оплаті карткою діє знижка 7 грн. У разі успіху систему обіцяють впровадити по всьому місту.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely