Звичайний Київський ТЦКшник тримає в ETH 10 мільйонів $ США
Півмільярда гривень.
Просто задекларував рядовий співробітник ТЦК. Це навіть не голова району/області.
Ви уявляєте скільки кешу вони гребуть з вулиць на добу?

Якщо в середньому вихід із ТЦК — $7.000-$10.000, то треба заскочити лише 100 осіб.
Що таке 100 чоловік на добу в місті-мільйоннику?

ДЕСЯТКИ МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ У ДЕНЬ! З різних схем.
Чистими! Кешем.

Надсилайте новини в анонімний бот
@novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ

admin_dely

Written by

admin_dely