У Дніпрі бухгалтерка медзакладу переказала шахраям 12 млн грн бюджетних коштів після спілкування з фейковим «чат-ботом» банку в Telegram.
Жінка шукала причину, чому лікарня не отримує гроші за послуги. У соцмережах вона знайшла нібито банківський чат-бот, але той виявився фішинговим. Після цього їй зателефонували шахраї та переконали, що потрібно «оновити рахунки».
Протягом дев’яти годин бухгалтерка виконувала їхні вказівки. Без погодження з керівництвом вона підтвердила кілька платежів електронним ключем керівника та переказала 12 млн грн на сторонні рахунки.
Бухгалтерці повідомили про підозру у службовій недбалості.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely