На косі ж/м Перемога знайшли мертвих тварин. Неподалік пішохідного містка виявили мертву рибу та нутрію.
Це вже не перший випадок у цьому місці. Раніше тут знаходили мертвого лебедя. Тоді припускали, що він загинув через те, що люди годували його хлібом.
Що стало причиною загибелі риби та нутрії — поки невідомо.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely