«Чмо бандеровскоє»: жінці, яка словесно накинулася на водія таксі через українську мову, винесли вирок.
Центральний районний суд Дніпра призначив їй покарання — 51 грн штрафу. Також вона заплатила 665 грн судового збору.
Свою вину неадекватна жіночка у суді визнала
Ще не завадило б вибачитися перед таксистом, який пройшов російський полон [ЙОГО ІСТОРІЯ]
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely