Генсек НАТО Рютте відвідає Вашингтон з 8 по 12 квітня, повідомили в пресслужбі Альянсу.
Повідомляється, що 8 квітня він зустрінеться з Трампом, а також з держсекретарем Рубіо та міністром війни Гегсетом. 
Наступного дня Рютте виступить з промовою та візьме участь у дискусії, організованій Інститутом президентського фонду Рональда Рейгана.
З 10 по 12 квітня він відвідає зустріч Більдерберзької групи – закритої конференції впливових політиків, бізнесменів, військових і науковців з Європи та Північної Америки
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely