https://cdn4.telesco.pe/file/5c9853806c.mp4?token=R2xTz5LSlmR0bnzMHFNVF2NyIcKrAXZDN7GfmOHMhxG6F89rHzzFOsUub1hBDSPZgmUqz8cokoQRiLtgDXPJN25kDHMITZ8cp1XyM3Xr1fG3W61UWFGog1-LqO6wMmk4hu5eIjE4sjyJviyVbqNYiF6Dxi8lYqWqJ4kzevRhNyQYLyraGBIPe3Fnew7mHu0txviIfUBLKBQgmMYk1xxdQyJDwpr9Npcm00UBjfct3gFKET3FGZ2peONOBCatLTuRSem4Y1bzoWvUPTUGTcMPaMirvWj1U3_Xx98sjUjoLprMDG2nr4Cm0yfwnHpyJrcAJQW2fcD0thkRDHE6lhgC4w

Жахи в Ужгородському ТЦК: незаконне утримання, ігнорування хвороб та антисанітарія.
Омбудсман Лубінець заявив, що чоловіків тримали там без законних підстав від 21 до 50 днів. У деяких забирали телефони та документи, фактично позбавляючи можливості звернутися по допомогу.
На 40–60 людей було лише 3 кружки та 8 тарілок. Через це люди їли по черзі з одного посуду. Також у приміщенні був лише один душ і туалет на десятки людей, не було постільної білизни.
Крім того, у ТЦК ігнорували стан здоров’я людей. Чоловік із тиском 190 на 100 кілька днів просив викликати швидку, але медиків викликали лише після втручання представника омбудсмана. Його госпіталізували із загрозою життю.
Дмитро Лубінець уже подав заяву про можливі кримінальні правопорушення.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely