Ппц…! Підлітки зґвалтували кішку фалоімітатором у Києві

Участь у цьому брали троє кінчених малолітніх з 9-го класу. Волонтери кажуть, один – утримував тварину, другий – «застосовував предмет».

Більше ТРЕШУ дивіться на нашому каналі
КИЇВ БЕЗ ЦЕНЗУРИ

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely