Прем’єр-міністр Угорщини Орбан поїхав на сербсько-угорський кордон, щоб оглянути газогін, на який начебто була спрямована “диверсія”.

“Коли українці заблокували постачання російського газу через Україну, ми змогли ввести цей трубопровід в експлуатацію та збільшити його пропускну здатність”, – сказав він.

Саме тому, за словами Орбана, “хоча ми перебуваємо під українською газовою блокадою, ми все ще можемо постачати Угорщині газ і, відповідно, енергію”. 

“Ось чому цей трубопровід такий важливий; він є пуповиною – якщо його перерізати, угорська економіка зупиниться”, – сказав він

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely