Наприкінці березня затримали двох браконʼєрів в області.

На Інгульці затримали чоловіка на гумовому човні з сіткою: 8 карасів, понад сотню плови, 2 щуки, 2 плоскирки, товстолоб і окунь. Збитки — понад 190 тис. грн.
Того ж дня вночі на Дніпрі двоє «рибалили» сітками: 530 густер, 183 карасі, 37 тараней, 13 судаків, щука, сазан, окунь і короп. Документів на дозвіл рибальства не мали. Збитки — понад 1,24 млн грн.

На обох складають справи за ст. 249 ККУ. Човни, рибу та сітки вилучили.

Також нагадуємо, що з скоро розпочнеться нерестова заборона: на Дніпровському водосховищі заборона розпочнеться

5 квітня,

а на Кам’янському водосховищі та річці Дніпро —

10 квітня

.

Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely