Російські загарбники атакували будівлю державної податкової інспекції у центрі Новгорода-Сіверського та будівлю міськради у Прилуках на Чернігівщині вранці 7 квітня.
Згодом у Чернігівській ОДА додали, що є поранені внаслідок ворожих атак
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely