Понад 50 мільйонів гривень на ремонті Трипільської ТЕС вкрали підрядники

До організації схеми причетні керівники двох підрядних товариств, які виконували будівельно-монтажні роботи на теплогенеруючих об’єктах.

Підрядники закуповували матеріали у підконтрольних фірм, за цінами на 30 відсотків вище ринкових.
Таким чином вони вивели рахунки афілійованих компаній близько 50 мільйонів гривень, виділених державою на відновлення енергетики після російських обстрілів.
Наразі правоохоронці повідомили про підозру шістьом фігурантам. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely