Вперше за 20 років білі лелеки повернулися до Чорнобиля

Шістьох дивовижних птахів зафіксували у самому центрі міста на даху адмінбудівлі біля меморіалу “Зірка полин”, що може свідчити про зміни в локальній популяції. За ці роки їх там бачили лише під час прольоту, — пише Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely