No Image

Українців хочуть штрафувати за здачу квартир в оренду – орендарів зобовʼяжуть укладати офіційні договори, а за здачу житла «в чорну» чекайте штраф, – повідомляє голова парламентського Комітету з питань організації державної влади Олена Шуляк

Також пропонується встановити мінімальний строк оренди на рівні 3 років.


Щодо податків

: за

короткострокові терміни здачі житла збираються встановити більші податки, за довші відповідно – нижча ставка.


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely