В Україні викрили масштабний збут наркотиків через pod-системи. Частина мережі працювала й на Дніпропетровщині.
Екстракт канабісу завозили з ЄС під виглядом харчів, заправляли у pod-системи та продавали через Telegram і «Нову пошту».
Під час обшуків вилучили понад 700 вейпів із наркотиками, 4 кг екстракту канабісу, THC-цукерки, патрони, авто й техніку. Загальна вартість — 17,4 млн грн.
Організатору та ще чотирьом учасникам уже повідомили про підозру.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely