No Image

Набили кишені на ремонті дитсадка: на Дніпропетровщині директору будівельної фірми та інженеру повідомили про підозру.
Підприємство отримало бюджетні гроші за капремонт садочка у Підгородному, хоча частину робіт там або не виконали зовсім, або зробили лише «для галочки». З бюджету пропало 600 тисяч гривень.
Фігурантам інкримінують заволодіння бюджетними коштами у великих розмірах (ч.4 ст.191 ККУ) та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.366 ККУ)
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely