
Раніше ця земля належала до водного фонду та рекреаційної зони. Але її цільове призначення змінили, щоб там можна було будувати житловий комплекс із паркінгом і нежитловими приміщеннями.
У прокуратурі вважають, що це зробили незаконно. Кажуть, забудова може призвести до підтоплень, погіршення якості води та інших проблем для річки.
Тепер прокуратура через суд вимагає скасувати рішення міськради та розірвати договір оренди.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально